RENT&SALES

event & outdoor solutions

Susipažinkime

„Palapinių magnatai“ savo veiklą pradėjo dar 2015-aisiais. Įmonė vysto dvi pagrindines veiklos kryptis, pirmoji – palapinių/paviljonų, scenų bei kitos šventėms ir renginiams reikalingos įrangos nuoma, antroji – nuo mažiausių iki didžiausių palapinių, paviljonų, angarų, scenų, stoginių, lauko ir vidaus baldų, lauko skėčių skirtų lauko terasoms, pobūviams, banketams, kavinėms, restoranams, viešoms ir privačioms erdvėms, viešbučiams prekybą.

Nors nuo veiklos pradžios nutekėjo nemažai vandens, mūsų komanda vis dar jaunatviška ir kupina entuziazmo. Tiesa, patirties taip pat sukaupėme visai nemažai. Pradėję darbus vakarų Lietuvoje, šiandien savo paslaugas jau teikiame ir Latvijoje bei Estijoje.

Galime pasiūlyti didžiulį palapinių bei įrangos pasirinkimą – nuomojame arkines, kupolines, modulines, „Pagoda“, „Crown“ tipo palapines, paviljonus, scenas, pakylas, gausybę baldų ir kitą inventorių, o parduodame iš esmės viso pasaulio sukurtų dizainų palapines, paviljonus. Labai kruopščiai atrinkti palapinių gamintojai, leidžia pasiūlyti geriausios kokybės gaminius Baltijos šalių rinkai. Jeigu neradote mūsų svetainėje Jūsų norimo palapinės dizaino, dydžio ir pan, atsiųskite mums nuotrauką ir mes pasiūlysime Jums geriausią sprendimą iš jau atrinktų ir patikrintų gamintojų.

Prekyba

Nuoma

Gamyba

Montavimas

Suprantama, kad patogiausia, kai visa įranga atvažiuoja „vienais ratais“ – tada darbas vyksta sklandžiau, greičiau, profesionaliau.

Rinkoje įsitvirtinome greitai ir užtikrintai – turbūt dėl tolerancijos atmestinam darbui stygiaus. Intensyviai rūpinamės, kad komandoje dirbtų tik profesionalūs žmonės, kurie ne tik žino, kaip montuoti palapines, bet ir kaip tai padaryti laiku.

Susisiekę su „Palapinių magnatais“ iš karto suprasite, kad pataikėte ten, kur reikia. Tam, kad parinktume tinkamiausius sprendimus, labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius, mums prireiks sužinoti pagrindines renginio detales – kur šventė vyks, kiek svečių susirinks ir kokia Jūsų, kaip organizatorių vizija. Patarsime, kokio dydžio palapinę rinktis, jei reikės – sujungsime keletą, pasiūlysime svečių susodinimo variantus. Trumpiau tariant, įtiksime net tiems, kuriems neįtinka niekas.

Kai vasaros orai primena mažamečio, iš kurio rankų ką tik buvo išplėštas saldainis, nuotaiką, o saulės padovanotą įdegį jau kuris laikas parsivežame iš šiltų kraštų, suorganizuoti „sausą“ šventę padės „Palapinių magnatai“ komanda. „Palapinių magnatai“ nėra tik skambus pavadinimas – tai pažadas išlikti patikimais ir tapti žinomiausiais Jūsų partneriais Baltijos šalyse.

1873

Laimingi klientai

1897

Atliktų projektų

2000

Prekių asortimentas

Įmonės
istorija

2015

Žvalgyba

Ieškant naujų išūkių gyvenime, su broliu sugalvojome
patyrinėti „renginių industriją” – kaip žmonės
organizuoja renginius lauke ir viduje, kaip apsisaugo
nuo oro sąlygų ir iš esmės, kokia nuomos pasiūla
yra Lietuvoje

2016

PRADŽIA

Veiklą pradėjome vakarų Lietuvoje, bet labai greitai
supratom, kad to mums negana ir nusprendėmė tapti
patraukliausiais, galinčiais patenkinti įnoringiausių
klientų norus Lietuvoje ir Baltijos šalyse
palapinių/paviljonų ir kito šventėms ir renginiams
reikalingo inventoriaus nuomos partneriu, tad taip
ir gimė mūsų prekinis ženklas “Palapinių magnatai”

2017

NUOMOS ASORTIMENTO
PLĖTRA IR INOVACIJOS

Lietuvos rinkai pristatėme išskirtinio dizaino
ir analogų Baltijos šalyse neturinčias arkines
palapines (kurios užkariavo mūsų klientų širdis)
bei EcoChalet palapines, kurių dizainas
nepalieka abejingų

2018

ĮMONĖS PLĖTRA

Dėka didžiulio klientų ir partnerių palaikymo
atidarėme filialą Kaune, kad kiekvieną klientą
pasiektume greičiau ir su mažesniais
transportavimo kaštais

2019

NAUJOS VEIKLOS
PRADŽIA

Noras augti ir tobulėti mus pastūmėjo pradėti
dar vieną veiklą – įvairių lauko erdvėms skirtų
pavėsinių, stoginių, baldų, reklamos priemonių,
laisvalaikio ir daugybės kitų daiktų prekybą

2022

NAUJI PARTNERIAI

Šiais metais tapome patentuotų gaminių Quadrosphere, gamintojų „Alpbau” oficialiais atstovais Baltijos šalyse.