Scenų nuoma

Scena – tai, be ko šiandien neapsieina konferencijos, įmonių renginiai, gimtadieniai, o kartais ir vakarėliai. „Palapinių magnatai” užsiima ne tik įvairių palapinių, bet taip pat ir scenų nuoma. Galime pastatyti tiek sceną, tiek pakylą. Ir viskas tam, kad jūsų renginys būtų visapusiškai sėkmingas. Jums tereikia išsirinkti scenos formą bei dydį.

 

Ką jums siūlome? 

Renginių organizavimo srityje sukaupta patirtis parodė, kad dažniausiai reikalingi 2 scenų tipai. Tai scenos masiniams renginiams ir pakylos mažesniems. Būtent tai ir siūlome savo klientams. Rinktis galite iš gausaus skaičiaus skirtingų formų bei dydžių arkinių scenų bei sceninių pakylų. Norite kažko išskirtinio? Rinkitės nestandartinės formos arkines scenas ir nustebinkite renginio svečius bei dalyvius.

 

Peržvelgėte asortimentą, tačiau vis dar svarstote ir nerandate jūsų renginiui tinkančio scenos varianto? Pasikalbėkime! „Palapinių magnatai” pasiruošę padaryti viską, kad scenų nuoma netaptų dar vienu sunkiai išsprendžiamu galvosūkiu. Papasakokite mums savo šventės ar renginio idėją ir geriausius sprendimus atrasime kartu, atsižvelgdami į jūsų poreikius.

Rodyti daugiau

Arkinės scenos yra unikalaus, akį traukiančio dizaino. Nepanašios į standartines scenų formas Jūsų renginiui suteiks išskirtinumo…

Dažnas renginys, kuriame reikalinga pakyla yra naudojamos sceninės pakylos. Jos gali būti statomos ant kojelių arba ant „Layer“ sistemų…